Ten rok szkolny obfitował w wiele sukcesów matematycznych. Nasi uczniowie osiągali wspaniałe wyniki w następujących konkursach:
W konkursie ,,(Nie)bezpieczne związki fizyki z medycyną" I miejsce i nagrodę główną, czyli TABLET, wygrała uczennica klasy 1e, Aleksandra Rybak.
W roku szkolnym 2015/2016 - wzorem lat poprzednich – uczniowie klas biologiczno-chemicznych naszej szkoły raz w miesiącu brali udział w wykładach Akademii Ciekawej Chemii Wydziału Chemicznego Uniwersytetu Łódzkiego, wzbogacanych pokazami multimedialnymi oraz eksperymentami prowadzonymi „na żywo”.
22 czerwca 2016 roku w Kuratorium Oświaty w Łodzi odbyła się uroczystość, na której podsumowane zostały sukcesy młodych historyków z województwa łódzkiego.
Dnia 17 czerwca 2016 r. w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom okręgo wego etapu Olimpiady Wiedzy Ekologicznej.
W dniach 8, 9,10 czerwca odbyły się w Łodzi warsztaty biologiczne, w których uczestniczyła klasa 2D.
10 czerwca 2016 roku odbyła się w Naszej Szkole uroczystość odsłonięcia tablicy poświęconej generałowi brygady Aleksandrowi Arkuszyńskiemu ps.Maj.
3 czerwca 2016 roku rozegrany został w Krakowie finał VII edycji Konkursu Ogólnopolskiego "Losy Bliskich i Losy Dalekich - życie Polaków w latach 1914-1989".
W dniach 3-4 czerwca 2016r żeńska reprezentacja naszej szkoły wystartowała w Ogólnopolskich Drużynowych Mistrzostwach Szkół Ponadgimnazjalnych w Tenisie Stołowym.
25 maja 2016 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. rtm. Witolda Pileckiego w Piotrkowie Trybunalskim odbył się finał VI edycji regionalnego konkursu historycznego dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych pt.: "Gloria Victis! Życie i działalność rotmistrza Witolda Pileckiego".

Środa 24 kwietnia 2024

Fidelis, Erwin, Horacy, Egbert, Grzegorz, Horacjusz, Aleksja, Aleksy, Aleksander, Saba