15-03-2016

NASZE MISTRZYNIE

W pierwszych dniach 2016 roku żeńska reprezentacja tenisistek stołowych rozpoczęła zmagania w Licealiadzie.
Męska reprezentacja koszykarzy w świetnym stylu wygrała w Mistrzostwach Miasta
Ogłaszamy konkurs na film promujący I LO im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim
4 marca 2016 roku w Naszej Szkole odbyło się spotkanie zorganizowane przez Aeroklub Ziemi Piotrkowskiej. Głównymi aktorami okazali się wicemistrzowie świata juniorów w szybownictwie: Jakub Puławski i Marek Niewiadomy.
Wojciech Przybyszewski - uczeń trzeciej klasy Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Prusa w Skierniewicach (nauczyciel matematyki - Marek Rożniak) został zwycięzcą tegorocznego wojewódzkiego konkursu „W świecie matematyki" im. prof. Włodzimierza Krysickiego.
29-02-2016

SPORTOWCY ROKU

Nasi uczniowie wśród najlepszych i najpopularniejszych sportowców regionu!
W pierwszym tygodniu lutego gościliśmy w Naszej Szkole dwie studentki z organizacji AIESEC. Fatima (pochodząca z Kirgistanu) i Kessy (pochodząca z Indonezji) opowiadały uczniom klas drugich o życiu w swoich krajach i specyfice kulturowej Azji.
Z okazji Ostatków w Chrobrym odbyła się coroczna akcja "kto przebrany, ten nie będzie pytany". Uczniowie wykazali się kreatywnością i niebywałą inicjatywą w doborze kostiumów. Cieszymy się, że szkolna tradycja kolejny raz z rzędu została podtrzymana, a "przebierańcy" wzorowo wywiązali się z pomysłowego zadania.
19-02-2016

TŁUSTY CZWARTEK!

Z okazji "Tłustego Czwartku" w Naszej Szkole odbył się konkurs jedzenia pączków na czas. W tym roku uczestniczy musieli zmierzyć się aż z trzema pączkami. Walka była bardzo wyrównana, uczniowie szli, a w zasadzie przeżuwali ;) , łeb w łeb i trzymali publiczność w napięciu aż do ostatniego kęsa.

Piątek 03 maja 2024

Juwenalis, Maria, Alodia, Antonina, Aleksander, Leonia, Tymoteusz, Piotr