13 kwietnia, w Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej, podczas uroczystej gali ogłoszono wyniki Ogólnopolskiego Konkursu „Polskie serce pękło. Katyń 1940”.
Dnia 8 lutego 2021r. odbyła się, w wersji online, zimowa edycja Ogólnopolskiego Konkursu Olimpus z Języka Polskiego. W gronie uczestników znaleźli się uczniowie naszej szkoły – przedstawiciele klasy II CP (humanistycznej).
Szanowni Państwo,
miło nam poinformować, że firma EZRA UKSW Sp. z o.o. w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia uruchomiła w Piotrkowie Trybunalskim Ośrodek Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla dzieci i młodzieży, w którym będziemy pracować zgodnie ze środowiskowym modelem opieki psychologicznej
i psychoterapeutycznej.
 Michał Kacprzyk i Anna Pabich, uczniowie klasy 2CG, zostali finalistami XXIII edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Prawie.
W ciągu ostatnich trzech lat I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego zaczyna podbijać świat przemówień
Regionalny Interwencyjny Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży - wsparcie i pomoc w sytuacjach kryzysowych.
Od września do grudnia 2020 roku trwała część korespondencyjna LXXII Olimpiady Matematycznej, najstarszej polskiej olimpiady przedmiotowej.
Od kilku lat uczniowie naszej szkoły z sukcesami biorą udział w międzynarodowych zawodach matematycznych „Náboj”.
16-03-2021

PRZEKAŻ 1%

I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego
Podczas wypełniania formularza