Odbiór świadectw maturalnych - 9.07.2024 r. (wtorek) o godz. 10:00.
Drodzy absolwenci szkół podstawowych!
21.06.2024 r. obyło się zakończenie roku szkolnego 2023/2024.
W dniu 14 czerwca 2024 r. odbyła się uroczystość wręczenia listów gratulacyjnych uczniom i studentom, którzy w tym roku otrzymali stypendia naukowe Marszałka Województwa Łódzkiego.
"Náboj" to międzynarodowe zawody matematyczne dla pięcioosobowych drużyn.
Drużyny rywalizują w dwóch kategoriach: Juniorzy oraz Seniorzy. W zawodach w kategorii Juniorzy nie mogą uczestniczyć uczniowie ostatnich dwóch klas szkoły średniej.
Zawody trwają 120 minut, podczas których drużyny starają się rozwiązać jak najwięcej zadań.
Od kilkudziesięciu lat we Wrocławiu odbywają się Mistrzostwa Polski w Geometrii Elementarnej, objęte patronatem Fundacji Matematyków Wrocławskich oraz Instytutu Matematycznego Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Wrocławskiego.
Dnia 10.05.2024 r. odbyło się spotkanie z dwoma siatkarzami PGE Giek Skry Bełchatów: Kajetanem Markiem oraz Mateuszem Nowakiem.
Dnia 20.04.2024 r. od godziny 9.00 do 13.00 w naszym liceum przebywali nie tylko nauczyciele, Chrobrzanie i Chrobrzanki, ale także przyszli, potencjalni uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim.

Sobota 27 lipca 2024

Aureli, Pantaleon, Antuza, Natalia, Bertold, Laurenty, Wszebor, Julia, Lilla