W świat nowych mediów i w rzeczywistość redakcji wkraczali uczniowie naszego liceum. 18 kwietnia 2016 r. klasa II F wraz z opiekunami - panem prof. Piotrem Grelowskim oraz panem prof. Adamem Grelowskim - brała udział w warsztatach zorganizowanych przez Katedrę Dziennikarstwa SAN w Łodzi. Uczniowie poznali tajniki dziennikarstwa telewizyjnego, prasowego i internetowego, nowych mediów oraz internetowego dziennikarstwa radiowego.
Po raz kolejny, klasy matematyczno - fizyczne miały okazję zwiedzić mury Wydziału Fizyki i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Łódzkiego.
W tegorocznym konkursie fizycznym ,,Lwiątko", doskonałe wyniki osiągnęli uczniowie klas matematyczno -fizycznych.
Dnia 29 kwietnia 2016 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego przez uczniów klas trzecich.
27 kwietnia 2016 roku Naszą Szkołę odwiedziła Pani  Anna Młynarska, która jest pracownikiem naukowym Uniwersytetu Warszawskiego, Instytutu Pamięci Narodowej oraz Polskiej Akademii Nauk. Poprowadziła ona wykład pt.: "Znaczenie konstytucji w życiu państwa demokratycznego".
21 kwietnia 2016 roku uczniowie klas trzecich odbijali różnokolorowo pomalowane dłonie na przygotowanym płótnie. Tym samym stali się oni uczestnikami akcji "Zostaw swój ślad w szkole".
Dnia 23 kwietnia 2016 roku w I Liceum Ogólnokształcącym im. Bolesława Chrobrego odbyły się dni otwarte. Już od godz. 9.00 Chrobrzacy czekali na swoich młodszych znajomych, aby pokazać im swoje liceum.
19 kwietnia 2016 roku, w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 im. ks. Jerzego Popiełuszki w Piotrkowie Trybunalskim, odbył się międzyszkolny konkurs pod nazwą "Zło dobrem zwyciężaj" - życie i działalność ks. Jerzego Popiełuszki.
W roku szkolnym 2016/2017
proponujemy młodzieży następujące klasy:
17 kwietnia 2016 roku w Ośrodku ZHP "Nadwarciański Gród" w Załęczu Wielkim rozpoczęła się konferencja szkoleniowa "Pełni mocy bez uzależnień i przemocy" zorganizowana przez Regionalne Centrum PolitykiSpołecznej w Łodzi.

Sobota 20 kwietnia 2024

Amalia, Sekundyn, Teodor, Marcelin, Berenika, Agnieszka, Nawoj, Szymon, Sulpicjusz, Czesław, Ursycyn