Drugie i trzecie miejsce oraz dwa wyróżnienia wywalczyli uczniowie Chrobrego w tegorocznym Powiatowym Konkursie Recytatorskim zorganizowanym po raz dziewiąty przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Piotrkowie Trybunalskim. Turniej odbył się 28 października w siedzibie głównej piotrkowskiej biblioteki.
Zakończyła się seria zawodów lekkoatletycznych i biegów przełajowych. Rewelacyjnie spisały się nasze sztafety przełajowe zdobywając pierwsze miejsce (dziewczęta), drugie miejsce (chłopcy). W indywidualnych biegach przełajowych całe podium zajęły zawodniczki naszej szkoły!!!!!!
6 października odbyły się zawody w piłce siatkowej dziewcząt w ramach akcji "WIDZĘ REAGUJĘ "organizowane przez Urząd Miasta Piotrkowa Trybunalskiego i Komendę Miejską Policji.
Dnia 25.10.2016 r. odbyła się w naszej szkole kolejna Akcja Honorowego Krwiodawstwa. Udział zgłosiło 68 osób, po wstępnej weryfikacji pozostały 42 osoby. Po wykonaniu podstawowych badań krew mogło oddać 27 osób. Uzyskaliśmy ok. 13 litrów krwi pełnej.
14 października 2016 roku w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów miała miejsce uroczystość, podczas której najlepszym uczniom ze szkół ponadgimnazjalnych wręczono stypendia Prezesa Rady Ministrów.
Na Stadionie Miejskim Concordia odbył się turniej piotrkowskich szkół licealnych w piłce nożnej chłopców drużyn jedenastoosobowych. Grano systemem każdy z każdym. Organizatorami turnieju były: IV LO w Piotrkowie oraz OZPN Piotrków. Była to II edycja zmagań licealistów.
We wtorek, 11 października 2016 roku, odbyły się w naszej szkole wybory Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego.
10 października 2016 roku w auli I LO odbyła się debata kandydatów na Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. W szranki wyborcze stanęli: Adam Fijałkowski z kl. 1f oraz Piotr Fijołek z kl. 2d.
W piątek, 7 października 2016 roku, I Liceum gościło przedstawicieli Kół  Naukowych, które działają przy łódzkich uczelniach wyższych.
26 września 2016 roku odbył się w Naszej Szkole wykład historyczny pt.: "Polska trzech Bolesławów".

Piątek 19 kwietnia 2024

Konrada, Leontyna, Werner, Leona, Włodzimierz, Irydion, Cieszyrad, Leon, Pafnucy