Tegoroczne sukcesy tenisistek i tenisistów stołowych naszej szkoły doprowadziły ich aż do Finałów Wojewódzkich Licealiady.
14 lutego 2017 roku naszą szkołę odwiedził ze swoim monodramem aktor, improwizator i kabareciarz Wojciech Tremiszewski.
800-lecie Piotrkowa Trybunalskiego to świetna okazja, aby sprawdzić swoją wiedzę na temat dziejów naszego grodu. Wielki test o historii miasta już w marcu!
W ramach programu edukacyjnego Łowimy Talenty, pod patronatem Politechniki Wrocławskiej odbywa się co roku ogólnopolski konkurs Alfik Matematyczny. Jest on formą wsparcia szkół w zakresie odkrywania i rozwijania uzdolnień dzieci i młodzieży,
Na przełomie stycznia i lutego 2017 roku gościliśmy w naszej szkole studentki z organizacji AIESEC.
14 stycznia świętowali dawni uczniowie „Chrobrego”, którym w 1982 roku zabroniono organizacji studniówki przez stan wojenny.
Od czwartku (11.01.2016r.) w naszej szkole odbywa się wystawa obrazów olejnych, będąca efektem tegorocznego III PLENERU MALARSKIEGO ILO. Na wystawie prezentowanych jest 14 prac, powstałych pod hasłem Uchwycić piękno natury.
Alicja Jonczyk, uczennica klasy III A zakwalifikowała się do eliminacji rejonowych Olimpiady Artystycznej.
Chłopcy reprezentujący naszą szkolę w drużynowych rozgrywkach w tenisa stołowego zazdrościli sukcesów drużynie dziewcząt i wygrali tegoroczne mistrzostwa miasta.
Przeprowadzanie wywiadów, prezentowanie materiałów w profesjonalnym telewizyjnym programie informacyjnym ćwiczyli w czwartek (15.12.20116r.) uczniowie klasy IB, biorący udział w warsztatach dziennikarskich w redakcji Telewizji Piotrków. Zajęcia zostały zorganizowane w ramach lekcji wiedzy o kulturze.

Piątek 19 kwietnia 2024

Konrada, Leontyna, Werner, Leona, Włodzimierz, Irydion, Cieszyrad, Leon, Pafnucy