Nasza męska drużyna koszykówki zdobyła najpierw mistrzostwo miasta a tydzień później mistrzostwo rejonu w rozgrywkach w ramach Licealiady.
9 marca 2017 roku w ramach obchodów 800 lecia Piotrkowa Trybunalskiego odbył się pierwszy etap "Wielkiego testu z wiedzy o 800 - letnim Piotrkowie Trybunalskim 1217 - 2017".
6 marca 2017 roku w budynku Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Łodzi odbył się finał konkursu "Żołnierze Wyklęci Obudźcie Polskę". Z grona  ponad 2 tysięcy uczestników etapu szkolnego i regionalnego, jednym z 47 finalistów został Jan Śpiewak, uczeń klasy 1d (opiekun pan Piotr Grelowski). Serdecznie gratulujemy!!!
Z okazji Ostatków odbyła się w szkole tradycyjna akcja pod hasłem "kto przebrany, ten nie będzie pytany". Nasze koleżanki i koledzy, po raz kolejny, wykazali się niebywałą kreatywnością w doborze kostiumów. A niektóre z przebrań trafiły do naszej galerii. Zachęcamy do obejrzenia:)
Ogólnopolska olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH” odbywa się pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej, Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Europejskiej Organizacji Badań Jądrowych CERN.http://www.diament.agh.edu.pl
W dniach 13-18 luty odbyła się wycieczka do Londynu. Uczestnikami wycieczki byli uczniowie klas pierwszych i drugich (50 osób) wraz z opiekunami: Panią Profesor Anną Karzewnik, Panią Profesor Ewą Bąbol, Panem Profesorem Konradem Chęcińskim oraz Panem Profesorem Arturem Łągwą.
Z okazji Tłustego Czwartku odbyły się w naszej szkole zawody w jedzeniu pączków na czas. Każdy z zawodników reprezentujący swoją klasę miał do zjedzenia trzy pączki w jak najkrótszym czasie.
W dniu 21 lutego 2017 roku odbyły się zawody finałowe IX Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego "W Świecie Matematyki" im. Profesora Włodzimierza Krysickiego.
W dniu 20 lutego 2017 roku odbyły się zawody eliminacyjne IX Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego "W Świecie Matematyki" im. Profesora Włodzimierza Krysickiego.
Dnia 18.02.2017 r. na Uniwersytecie Łódzkim, w Katedrze Genetyki Ogólnej, Biologii Molekularnej i Biotechnologii Roślin odbyły się zajęcia, w których uczestniczyli nasi uczniowie z klasy 2D – jedni z najlepszych biologów – Nadia Guzińska, Kasia Jakubiak i Paweł Laszczyk.

Czwartek 18 kwietnia 2024

Gościsław, Bogusław, Apoloniusz, Flawiusz, Bogusława, Alicja, Gosława, Barbara