Z przyjemnością zawiadamiamy, że w naszej szkole jest organizowany kolejny -
IV UCZNIOWSKI PLENER MALARSKI ILO
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018
dla klas pierwszych odbędzie się
4 września (poniedziałek)
o godz. 10.00 w Auli I LO.

Uczniowie klas drugich i trzecich spotykają się
z wychowawcami o godz. 10.00 w wyznaczonych salach.
Wykaz podręczników w załącznikach.
W dniach 7 - 10 kwietnia 2017 r. w Gdańsku odbyły się zawody centralne LXIII Ogólnopolskiej Olimpiady Historycznej. Wzięło w nich udział 94 uczniów, w tym Wojciech Aleksandrowicz uczeń klasy 2F, który wywalczył tytuł finalisty.
14-06-2017

Akademia

Dnia 14 czerwca 2017r. odbyła się w naszej szkole akademia z okazji Narodowego Dnia Pamięci Ofiar Niemieckich Nazistowskich Obozów Koncentracyjnych i Obozów Zagłady. Młodzież przygotowała na tę okazję piosenki o charakterze patriotyczno- refleksyjnym oraz fragmenty prozy Stanisława Grzesiuka pt. Pięć lat kacetu.
Przedstawienie teatralne pt. Bogowie na Olimpie odbyło się we wtorek 13 czerwca 2017 r. w auli naszej szkoły. Wydarzenie zostało zorganizowane przez uczniów klasy I E w ramach zajęć wiedzy o kulturze.
31.05-02.06 to czas, który pozostanie w pamięci klas II C i II E na długie lata, czas wspaniałej wycieczki w Pieniny i do czarującego Zakopanego w doborowym towarzystwie.
12 czerwca 2017 roku, odbył się w Chrobrym grill przedwakacyjny. W tym roku, po raz pierwszy, samorząd postanowił, do grilla integracyjnego organizowanego we wrześniu, zaproponować podobną imprezę tyle, że przed wakacjami.
W marcu tego roku w naszej szkole odbył się konkurs matematyczny "Kangur"
Spośród kilkudziesięciu uczestników wyniki bardzo dobre osiągnęli:

Piątek 26 kwietnia 2024

Marcelin, Klarencjusz, Spycimir, Klet, Marzena, Artemon