28 listopada br. w ponad pięciuset szkołach w całej Polsce odbył się I etap konkursu Olimpiada Solidarności. Dwie dekady historii.
30 listopada 2017 roku odbył się w naszej szkole kiermasz andrzejkowy.
Niesamowite opowieści o historycznej treści- pod takim tytułem Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Próchnika w Piotrkowie Trybunalskim zorganizowała XVIII Powiatowy Konkurs Literacki. Wzięły w nim udział uczennice klasy humanistycznej 2f – Sylwia Hoffman i Michalina Ciach.
7 listopada 2017 roku w Pałacu Biedermanna w Łodzi odbył się jubileusz 90 - lecia prof. dr hab. Jerzego Kmiecińskiego. Profesor Kmieciński urodził się w Piotrkowie Trybunalskim, gdzie w 1948 roku ukończył Gimnazjum i Liceum im. Bolesława Chrobrego.
9 listopada 2017 r. odbył się etap szkolny konkursu Wybieram Wybory II edycja. Wybory Samorządowe. Wzięli w nim udział uczniowie z 900 szkół w całej Polsce.
Dnia 14 listopada 2017r. w szkolnej auli odbyła się akademia z okazji 99. rocznicy odzyskania niepodległości. W uroczystości uczestniczyli uczniowie klas pierwszych wraz z nauczycielami.
13 listopada 2017 roku w I LO odbyło się spotkanie z wybitnym aktorem filmowym i teatralnym - Marianem Opanią. W auli zebrali się uczniowie Chrobrego, a także innych piotrkowskich liceów i gimnazjów.
Jakub Sęk, uczeń klasy IIE został zwycięzcą X Powiatowego Turnieju Recytatorskiego pn.: Emocje zakute w słowa – strofy o moim mieście.
8 listopada 2017 roku odbyły się w naszej szkole wybory do Młodzieżowej Rady Miasta Piotrkowa Trybunalskiego.
Nasza reprezentacja biegaczy rozpoczęła właśnie zmagania sportowe w swojej konkurencji. Po raz pierwszy drużyny zarówno dziewcząt jak i chłopców zmierzyły się z przeciwnikami 12 października 2017 r. na stadionie miejskim Concordia w Mistrzostwach Miasta w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

Czwartek 28 marca 2024

Aleksander, Doroteusz, Guntram, Renata, Ingbert, Joanna, Kastor, Malachiasz, Malkolm, Pryskus, Rogat