W dniu 16 stycznia 2018 roku w naszej szkole gościliśmy Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego Pana Krzysztofa Chojniaka.
16-01-2018

OKM 1940

11 stycznia 2018 roku odbyło się z inicjatywy Stowarzyszenia "Rodzina Policyjna 1939 r." spotkanie edukacyjno-historyczne poświęcone funkcjonariuszom Policji Państwowej II RP ofiarom Zbrodni Katyńskiej. Spotkanie z klasą I "c" poprowadził prezes Jarosław Olbrychowski.
Nasza Reprezentacja w koszykówce chłopców po raz kolejny bez porażki w mistrzostwach miasta. W turnieju finałowym pokonaliśmy II LO oraz TPS. Zwycięstwo tym bardziej cenne, ze byliśmy najmłodszym zespołem oraz graliśmy bez głównego rozgrywającego Tomka Kozieła.
Dnia 22 listopada 2017 roku odbyła się XXIII edycja
Ogólnopolskiego Konkursu Alfik Matematyczny.
W matematycznej rozgrywce wzięło udział blisko 67 tysięcy uczestników, wśród których wyłoniono 416 laureatów.
Po listopadowej sesji Konkursu Języka Angielskiego English High Flier, mamy wyniki! Aż sześcioro uczniów naszej szkoły uzyskało wysoko punktowane rezultaty:
Z wielką przyjemnością informuję, że akcja "SZALIK DLA KOPERNIKA" juz po raz trzeci zakończyła się wielkim sukcesem!!!!
Niech magiczna moc wigilijnego wieczoru
przyniesie nam spokój i radość.
Niech każda chwila Świąt Bożego Narodzenia
żyje własnym pięknem,
a Nowy Rok 2018 obdaruje nas
pomyślnością i szczęściem.
Drodzy Darczyńcy z Chrobrego!
Przesyłam wszystkim serdeczne życzenia wesołych Świąt i jako prezent - relacje z wręczenia naszych Paczek :)
Zbierajmy siły na przyszły rok, bo warto.
AM
Projekt został przygotowany w ramach zajęć z historii oraz z historii i społeczeństwa przez uczniów klas: 2d i 2f I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego pod opieką nauczyciela Piotra Grelowskiego.
Sprawozdanie z realizacji projektu edukacyjnego wspierającego rozwój czytelnictwa z wykorzystaniem księgozbioru biblioteki szkolnej
Temat projektu: Sylwetka Jana Karskiego inspiracją poznania kulis odkrywania prawdy
o Holokauście

Piątek 29 marca 2024