13 listopada 2017 roku w I LO odbyło się spotkanie z wybitnym aktorem filmowym i teatralnym - Marianem Opanią. W auli zebrali się uczniowie Chrobrego, a także innych piotrkowskich liceów i gimnazjów.
Jakub Sęk, uczeń klasy IIE został zwycięzcą X Powiatowego Turnieju Recytatorskiego pn.: Emocje zakute w słowa – strofy o moim mieście.
8 listopada 2017 roku odbyły się w naszej szkole wybory do Młodzieżowej Rady Miasta Piotrkowa Trybunalskiego.
Nasza reprezentacja biegaczy rozpoczęła właśnie zmagania sportowe w swojej konkurencji. Po raz pierwszy drużyny zarówno dziewcząt jak i chłopców zmierzyły się z przeciwnikami 12 października 2017 r. na stadionie miejskim Concordia w Mistrzostwach Miasta w Sztafetowych Biegach Przełajowych.
Zgodnie z ideą propagowania tolerancji i ubogacania kulturowego uczniowie naszego liceum gościli już kolejny raz w swojej szkole rówieśników z Izraela w dniu 20 października 2017r.
8 listopada 2017 roku odbędą się w I LO im. Bolesława Chrobrego (okręg wyborczy nr 1) wybory do Młodzieżowej Rady Miasta Piotrkowa Trybunalskiego
13 października 2017 roku w szkolnej Auli odbył się koncert przygotowany przez utalentowany chór naszego liceum pod przewodnictwem energicznej dyrygent Julii Heinzel (IIF). Projektowi przewodniczyła profesor Anna Magiera.
10 października 2017 r. dwunastoosobowa grupa uczniów oraz uczennic klasy 1A wraz w wychowawcą profesor Eweliną Szamburską brała udział w warsztatach street artu. Zajęcia odbyły się w piotrkowskim Ośrodku Działań Artystycznych.
Piękno sakralne piotrkowskich świątyń to temat jakiego podjęli się w tym roku uczniowie naszej szkoły biorący udział w IV PLENERZE MALARSKIM I LO w Piotrkowie Trybunalskim. Plener rozpoczął się 4 października 2017 r. Udział w tegorocznej edycji bierze 17 uczestników.
We wtorek, 10 października 2017 roku, odbyły się w naszej szkole wybory Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego.

Środa 24 kwietnia 2024

Fidelis, Erwin, Horacy, Egbert, Grzegorz, Horacjusz, Aleksja, Aleksy, Aleksander, Saba