ZNÓW WIELKI SUKCES

teniss2s
Tegoroczne sukcesy tenisistek i tenisistów stołowych naszej szkoły doprowadziły ich aż do Finałów Wojewódzkich Licealiady.
Zawody zostały rozegrane w dniach 8-9 lutego 2017r. Pierwszego dnia w Łodzi zagrały dziewczęta. Wszystkie mecze Chrobrzanek były niezwykle zacięte, ale i widowiskowe. Dzięki licznym zwycięstwom dziewczyny kolejny rok z rzędu stanęły na podium - zajęły III miejsce. Turniej chłopców odbył się dzień później w Rawie Mazowieckiej. Nasi tenisiści rozegrali bardzo dobre, wyrównane pojedynki, jednak momentami brakowało im szczęścia do zdobycia zwycięskich punktów. Ostatecznie zajęli wysokie IX miejsce. Dziewczyny zagrały w składzie:
Aleksandra Sima - klasa IIIc
Aleksandra Rzepecka - klasa IIb,
a chłopcy:
Paweł Ryś - klasa IIb
Jakub Migała - klasa Ib.
Opiekunem obu drużyn była p. Agnieszka Karwulewicz.
Gratulujemy!
Aleksandra Sima