ADAMA MICKIEWICZA LIRYCZNA PRÓBA ODNALEZIENIA SIĘ W BRANŻY ROZRYWKOWEJ

IMG_0014
14 lutego 2017 roku naszą szkołę odwiedził ze swoim monodramem aktor, improwizator i kabareciarz Wojciech Tremiszewski.
Był to spektakl, który opowiadał historię Adama Mickiewicz, spoglądającego na Polskę z wysokości niebios. I który to Mickiewicz, uzyskując dyspensę od Boga, wraca na ziemię, do Polski w XXI wieku. Świetne spotkanie z dużą ilością humoru było również doskonałą okazją do nowego, barwniejszego spojrzenia na epokę romantyczną.