Kilka dni po Weekendzie Cudów, kiedy nasze Szlachetne Paczki dotarły do Pani Julii z synami oraz Pani Ali, po intensywnym czasie przygotowań i organizacji emocje wreszcie opadają i pora na podsumowanie tegorocznej akcji.
W poniedziałek, 2 grudnia, mieliśmy przyjemność gościć naszych zagranicznych przyjaciół z Izraela. Był to ich trzeci już przyjazd do naszej szkoły, niemniej jednak emocje towarzyszące wydarzeniu były równie wielkie co w poprzednich latach.
08-12-2019

Awans do finału!

Michał Kacprzyk z klasy 1CG zakwalifikował się do finału Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym organizowanej przez COPTIOSH.
Reprezentanci naszej szkoły – drużyna żeńska i męska w tenisie stołowym awansowały do finałów wojewódzkich.
6 grudnia 2019 roku naszą szkołę odwiedził św. Mikołaj i Jego Śnieżynki.
29 listopada 2019 roku odbył się w naszej szkole kiermasz andrzejkowy. Kolorowe stoiska uczniów stworzyły wesoły jarmark.
28 listopada o godzinie 11:00 w kinie Pixel odbyła się projekcja filmu ,,Karski i władcy ludzkości” w reżyserii Sławomira Grünberga. Uczniowie klasy 3f, pod opieką Pana Piotra Grelowskiego, mieli okazje zobaczyć dokument, a następnie uczestniczyć w spotkaniu z reżyserem, które poprowadził Bartłomiej Kabziński.

22 listopada br. w zabytkowym Pałacu Poznańskiego w Łodzi odbył się finał Ogólnopolskiego Konkursu „»Człowiek jest ludzki w ludzkich warunkach«. Gustaw Herling-Grudziński na tle historii Polski” zorganizowanego przez Instytut Pamięci Narodowej.
W XII Powiatowym Konkursie Recytatorskim „Emocje zakute w słowa – cztery pory roku” uczennica klasy 3f Julia Dramińska przygotowana przez Panią Iwonę Drobczuk zajęła I miejce.

Poniedziałek 29 kwietnia 2024

Hugo, Bogusław, Robert, Piotr, Ermentruda, Paulin, Ryta, Augustyn, Roberta, Angelina, Wiktor, Katarzyna