Posiedzenie Łódzkiej Rady Samorządów Szkół Średnich

posam

22 stycznia 2021roku, przewodniczący Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły, Oliwier Węgrzyn wziął udział w I Posiedzeniu Łódzkiej Rady Samorządów Szkół Średnich. Było to wydarzenie organizowane pod patronatem Pana Grzegorza Schreibera Marszałka Województwa Łódzkiego.

W wyniku głosowania wszystkich uczestników rady, skompletowano skład jej prezydium. Oliwier został wybrany na stanowisko sekretarza Łódzkiej Rady Samorządów Szkół Średnich.

Podczas posiedzenia online, szkoły z całego województwa wymieniły się swoimi doświadczeniami, a przedstawiciele samorządów mieli okazję lepiej się poznać. Przegłosowano już także kilka pierwszych pomysłów do realizacji; m. in. turniej e-sportowy.

Liczymy na owocną współpracę między szkołami województwa łódzkiego i z niecierpliwością wyczekujemy organizacji pierwszej wspólnej akcji.