I Liceum Ogólnokształcące
im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2020"

29-02-2016

SPORTOWCY ROKU

Nasi uczniowie wśród najlepszych i najpopularniejszych sportowców regionu!
W pierwszym tygodniu lutego gościliśmy w Naszej Szkole dwie studentki z organizacji AIESEC. Fatima (pochodząca z Kirgistanu) i Kessy (pochodząca z Indonezji) opowiadały uczniom klas drugich o życiu w swoich krajach i specyfice kulturowej Azji.
Z okazji Ostatków w Chrobrym odbyła się coroczna akcja "kto przebrany, ten nie będzie pytany". Uczniowie wykazali się kreatywnością i niebywałą inicjatywą w doborze kostiumów. Cieszymy się, że szkolna tradycja kolejny raz z rzędu została podtrzymana, a "przebierańcy" wzorowo wywiązali się z pomysłowego zadania.
19-02-2016

TŁUSTY CZWARTEK!

Z okazji "Tłustego Czwartku" w Naszej Szkole odbył się konkurs jedzenia pączków na czas. W tym roku uczestniczy musieli zmierzyć się aż z trzema pączkami. Walka była bardzo wyrównana, uczniowie szli, a w zasadzie przeżuwali ;) , łeb w łeb i trzymali publiczność w napięciu aż do ostatniego kęsa.
W dniu 04.02.2016 r. odbył się w naszej szkole wykład w języku angielskim dla klasy 2D prowadzony przez panią dr Kristę Bowman, biochemika pracującego w firmie Genentech w Kaliforni. Firma Genentech jest częścią koncernu Roche znanego na całym świecie.
22-01-2016

PRZEKAŻ 1%

19 stycznia 2016 roku w I Liceum Ogólnokształcącym im. Bolesława Chrobrego podsumowano oraz rozdano nagrody w V edycji konkursu "Moje Drzewo Genealogiczne". Na konkurs uczniowie piotrkowskich szkół przesłali ponad 70 prac, z czego jury nagrodziło ponad 20 kompozycji artystycznych.
W dniu 13 października 2015 roku na hali RELAX w Piotrkowie Trybunalskim odbyło się rozdanie nagród i wyróżnień za międzyszkolne współzawodnictwo w różnych dyscyplinach sportowych chłopców i dziewczyn w ramach Licealiady w roku szkolnym 2014/2015. Nasza szkoła zajęła I miejsce.
 27 listopada 2015 roku odbył się w Naszej Szkole Kiermasz Andrzejkowy. Wzięły w nim udział wszystkie klasy pierwsze i drugie.
 
                                                                                                                                       

Kontakt

Al. Kopernika 6
97-300 Piotrków Trybunalski
tel./fax 44 732-69-90
e-mail: liceum1@liceum1.piotrkow.pl

Sobota 23 paździenika 2021

Seweryn, Giedymin, Małogost, Marlena, Ignacy, Roman, Jan, Domicjusz, Gracjan, Gracjana, Gracjanna, Klotylda

Na skróty

Galerie

Ankieta

Czy podoba Ci się strona I LO?


Zobacz wyniki