I Liceum Ogólnokształcące
im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2020"

19 stycznia 2016 roku w I Liceum Ogólnokształcącym im. Bolesława Chrobrego podsumowano oraz rozdano nagrody w V edycji konkursu "Moje Drzewo Genealogiczne". Na konkurs uczniowie piotrkowskich szkół przesłali ponad 70 prac, z czego jury nagrodziło ponad 20 kompozycji artystycznych.
W dniu 13 października 2015 roku na hali RELAX w Piotrkowie Trybunalskim odbyło się rozdanie nagród i wyróżnień za międzyszkolne współzawodnictwo w różnych dyscyplinach sportowych chłopców i dziewczyn w ramach Licealiady w roku szkolnym 2014/2015. Nasza szkoła zajęła I miejsce.
 27 listopada 2015 roku odbył się w Naszej Szkole Kiermasz Andrzejkowy. Wzięły w nim udział wszystkie klasy pierwsze i drugie.
 
                                                                                                                                       
W 1675 roku rozpoczęła swoją działalność najstarsza szkoła w Piotrkowie – Nasze I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego. Z tej okazji, 9 listopada 2015 roku, zorganizowane zostały uroczystości rocznicowe.
Doskonała pogoda pozwoliła oglądać wyjątkowe zjawisko na niebie. Dzisiejszej nocy Księżyc "zanurzył" się w cieniu naszej planety.
UCZNIOWSKI PLENER MALARSKI i GRAFICZNY

Kontakt

Al. Kopernika 6
97-300 Piotrków Trybunalski
tel./fax 44 732-69-90
e-mail: liceum1@liceum1.piotrkow.pl

Poniedziałek 20 września 2021

Klemens, Mieczysława, Irena, Faustyna, Oleg, Eustachiusz, Eustachy, Fausta, Dionizy, Miłostryj, Barbara, Perpetua, Agnieszka

Na skróty

Galerie

Ankieta

Czy podoba Ci się strona I LO?


Zobacz wyniki