W środę, tj. 17.05.2017 r. o godz. 16.30 w pomieszczeniach Wydziału Chemii UŁ przy ul. Tamka 12 odbył się Konkurs Chemiczny, należący do cyklu zajęć Akademii Ciekawej Chemii w roku akademickim 2016/2017.
W roku szkolnym 2016/2017 uczniowie klasy 3d wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Medycznym, pt. „Szukamy Medyków”. II miejsce w Polsce i tytuł LAUREATA w kategorii klas trzecich szkół ponadgimnazjalnych zajęła Małgorzata Krak z klasy 3d.
W lutym i marcu tego roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w dwóch ogólnopolskich konkursach języka angielskiego: FOX oraz ENGLISH ACE.
28 kwietnia 2017 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017 przez uczniów klas trzecich.
27 kwietnia 2017 roku uczniowie klas trzecich odbijali różnokolorowo pomalowane dłonie na, przygotowanym przez Samorząd, płótnie.
Dnia 22 kwietnia 2017 r. odbyły się na Uniwersytecie Łódzkim eliminacje okręgowe XXXII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej.
Dnia 22 kwietnia 2017 roku w I Liceum Ogólnokształcącym im. Bolesława Chrobrego odbyły się dni otwarte. Już od godz. 9.00 Chrobrzacy czekali na swoich młodszych znajomych, aby pokazać im swoje liceum.
W tym roku obchodzimy jubileusz 800-lecia powstania naszego miasta. Wśród licznych wydarzeń upamiętniających jego historię znajdziemy również Wielki Test Wiedzy o Piotrkowie Trybunalskim. 9 marca miał miejsce pierwszy etap tego konkursu. Test składający się z 30 pytań wyłonił trójkę najlepszych, którzy reprezentowali szkołę w dalszym etapie.
W dniach 2 – 6 kwietnia 2017 r. w II LO w Końskich odbył się finał LXVIII Olimpiady Matematycznej. Uczestniczyło w nich czterech uczniów naszej szkoły: Kamil Galewski (1b), Jan Kociniak (3b), Natalia Kucharczuk (2b) oraz Piotr Żuber (3b).
W ostatnich dniach boisko przy ulicy Broniewskiego w Piotrkowie Trybunalskim stało się miejscem zmagań piłkarek.

Piątek 19 kwietnia 2024

Konrada, Leontyna, Werner, Leona, Włodzimierz, Irydion, Cieszyrad, Leon, Pafnucy