Uczniowie klasy 2CG Anna Pabich i Michał Kacprzyk awansowali do finałów:
· Olimpiady Wiedzy o Prawie,
· Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym,
· Olimpiady Wiedzy o III RP.
Przypominamy, że na terenie szkoły nie mogą przebywać osoby, które zauważyły u siebie jakiekolwiek objawy mogące wskazywać na zarażenie wirusem SARS COV-2 oraz osoby, które w ciągu ostatnich 14 dni miały kontakt z osobami zakażonymi lub członkami najbliższej rodziny przebywającymi na kwarantannie.

Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego obchodzony jest 21 lutego.
  W dniach 3.03 – 16.03.2021 r. w I LO zostanie przeprowadzony próbny egzamin maturalny.
Wystawa prac plastycznych uczniów klas pierwszych

Poniedziałek 20 września 2021

Klemens, Mieczysława, Irena, Faustyna, Oleg, Eustachiusz, Eustachy, Fausta, Dionizy, Miłostryj, Barbara, Perpetua, Agnieszka