WAŻNE INFORMACJE NA TEMAT REKRUTACJI 2024/ 2025:

informacje_rekrutacja2024-2025
Drodzy absolwenci szkół podstawowych!
  • Pamiętajcie, że w dniach od 3.07 (środa) do 8.07 (poniedziałek) macie możliwość dokonania zmian na liście preferencji oddziałów w elektronicznym systemie rekrutacji. Możecie w tych dniach zmienić kolejność wybranych oddziałów, dopisać nowe, a nawet zmienić szkołę pierwszego wyboru.
  • Pamiętajcie, że kopię świadectwa ukończenia szkoły podstawowej oraz kopię zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty należy dostarczyć do szkoły pierwszego wyboru od 3.07 (środa) do 9.07 (wtorek) do godziny 15.00. Warunek ten należy spełnić, aby wziąć udział w procesie rekrutacji.

Życzymy wszystkim powodzenia i zakwalifikowania się
do wybranych oddziałów.