Spotkanie z zawodnikami PGE GiEK Skry Bełchatów

siatkarze
Dnia 10.05.2024 r. odbyło się spotkanie z dwoma siatkarzami PGE Giek Skry Bełchatów: Kajetanem Markiem oraz Mateuszem Nowakiem.
Gdy sportowcy zostali przywitani brawami, na naszej szkolnej sali gimnastycznej rozpoczęło się Q&A. Uczniowie po kolei mieli szansę spytać naszych gości o cokolwiek chcieli – od sportu po życie prywatne. Dowiedzieli m.in. o zainteresowaniu Kajetana Marka żużlem, czy co nieco o studiach Mateusza Nowaka.

Po serii pytań każdy miał szansę zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z naszymi gośćmi.

Na sam koniec odbył się zacięty mecz, w którym finalnie zwyciężyła drużyna Mateusza Nowaka. Przyjemną i luźną atmosferę tworzyło nie tylko doskonałe towarzystwo, ale także muzyka lecąca z głośników.

Wiktorii Kucharskiej dziękujemy za zorganizowanie tak wspaniałego wydarzenia, a siatkarzom za przyjście do naszej szkoły i poświęcenie nam czasu!