Wykaz podręczników znajduje się w załącznikach.
22 czerwca 2018 roku o godzinie 10.00 w auli naszej szkoły, z szerokimi uśmiechami na ustach, pożegnaliśmy rok szkolny 2017/2018.
21-06-2018

Ciekawa Chemia

W drugim semestrze w ramach „Akademii Ciekawej Chemii” klasy pierwsze (bio-chem) wzięły udział w trzech wykładach. Celem wykładów było zapoznanie uczniów z procesami katalizy stosowanej m.inn. w przemyśle farmaceutycznym, kosmetycznym i spożywczym.
21-06-2018

Z życia klas

W dniach 4-6 czerwca 2018 r. odbyła się wycieczka szkolna, w której uczestniczyli uczniowie klas pierwszych.
Od 19 lat Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej organizuje konkurs pod nazwą "Powszechny Internetowy Konkurs dla Uczniów Szkół Średnich - Matematyka".
Konkurs ten składa się z kilku etapów (w formule eliminacyjnej). W każdym z nich uczestnik rozwiązuje zadania losowane przez System Informatyczny Konkursu, przy wykorzystaniu specjalnie do tego celu stworzonej bazy zadań konkursowych.
W dniach 18 – 21 kwietnia 2018 r. w Augustowie odbył się finał LXIX Olimpiady Matematycznej. Uczestniczyło w nim trzech uczniów naszej szkoły: Kamil Galewski (2b), Natalia Kucharczuk (3b) oraz Jakub Sola (2b).
Portrety polskich romantyków: Adama Mickiewicza, Cypriana Kamila Norwida, Juliusza Słowackiego i Fryderyka Chopina wykonane przez uczniów naszej szkoły i nauczyciela języka polskiego i wiedzy o kulturze p. Roberta Cieślaka zostały zaprezentowane na zorganizowanym specjalnie z tej okazji wernisażu, na który wykonawcy prac zaprosili klasę IF.
Rektor UM w Łodzi - prof. dr hab. n. med. Radzisław Kordek podpisał w dniu dzisiejszym porozumienie o patronacie.

Niedziela 28 kwietnia 2024

Paweł, Maria, Waleria, Marek, Przybycześć, Afrodyzy, Afrodyzjusz, Afrodyzja, Arystarch, Andrea, Witalis, Piotr