Zuzanna Mnich i Maria Rusin w eliminacjach okręgowych 44. Edycji Olimpiady Artystycznej

oam
W poniedziałek (10.02.2020r.) i środę (12.02.) Zuzanna Mnich, uczennica klasy IIIF oraz Maria Rusin z klasy IAP uczestniczyły w eliminacjach okręgowych Olimpiady Artystycznej w Łodzi.
Eliminacje odbyły się w siedzibie Muzeum Sztuki w Łodzi (MS2) i polegały na napisaniu egzaminu z historii sztuki w poniedziałek oraz odpowiedzi na wylosowane pytania z historii sztuki i zaprezentowaniu wybranego wcześniej zjawiska artystycznego na egzaminie ustnym w środę. Do eliminacji zakwalifikowało się 16 uczestników reprezentujących szkoły ponadgimnazjalne i ponadpodstawowe z terenu województwa łódzkiego. Nasze uczennice przygotowywały się do udziału w Olimpiadzie pod opieką nauczyciela języka polskiego i plastyki p. Roberta Cieślaka. Na wyniki musimy poczekać do piątku (14.02), jednak już dziś G R A T U L U J E M Y ! ! !

r.