''ZŁO DOBREM ZWYCIĘŻAJ" - KONKURS HISTORYCZNY

IMG_20160419_141459932
19 kwietnia 2016 roku, w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 im. ks. Jerzego Popiełuszki w Piotrkowie Trybunalskim, odbył się międzyszkolny konkurs pod nazwą "Zło dobrem zwyciężaj" - życie i działalność ks. Jerzego Popiełuszki.
Naszą Szkołę reprezentowali uczniowie Pana Piotra Grelowskiego: Marika Sońta z kl. 2F, Małgorzata Krak z kl. 2D i Piotr Fijołek z kl. 1D. Znakomicie zaprezentowała się Marika, która zajęła w zawodach I miejsce, pozostawiając w pokonanym polu kilkunastu rywali!!!
Serdecznie gratulujemy!