ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

zakonczenie_start

W ostatni piątek, 25 czerwca, pożegnaliśmy trudny rok szkolny 2020/2021. Na uroczystości o godz. 10:00, Pan dyrektor Henryk Michalski wręczył nagrody dla najlepszych uczniów m.in. za wybitne osiągnięcia w nauce, sukcesy przedmiotowe i sportowe, a także za aktywną pracę na rzecz Samorządu Uczniowskiego. Podczas akademii głos zabrał również Przewodniczący SU, Oliwier Węgrzyn. Po zakończeniu części oficjalnej, uczniowie udali się do klas, aby odebrać świadectwa i na okres wakacji pożegnać się ze swoimi wychowawcami oraz kolegami i koleżankami.

Życzymy wszystkim wielu chwil odpoczynku i wytchnienia, cudownych oraz słonecznych dni. Mamy nadzieję, że wszyscy spotkamy się we wrześniu w murach naszej szkoły.