Wielkie malowanie w pracowni nr 40

obrazy40m
Z przyjemnością zawiadamiamy społeczność naszej Szkoły, że kolejna malarska dekoracja jest już na ukończeniu i wkrótce zostanie wystawiona na widok publiczny – ma stanowić dekorację przedsionka sali gimnastycznej.
Tym razem jest to praca przedstawiająca motyw sportowy – cztery biegaczki rywalizujące na bieżni stadionu o laur zwycięstwa. Obraz o wymiarach 130 x 195 cm został namalowany farbami olejnym na płótnie przez młodych artystów pod kierunkiem nauczyciela Roberta Cieślaka. Współautorami dzieła są: Karolina Woźniak, Malwina Lewera, Nikola Pawlak, Anastazja Król, Joanna Wasilewska, Małgorzata Józwiak, Mateusz Rogulski, Pola Masłowska, Paulina Soczyńska, Paulina Dworzyńska, Dominika Suska, Weronika Bronka, Aleksandra Staszek, Małgorzata Pawliszewska, Eliza Olczyk, Oliwier Żak, Michał Wartacz.

r.