Warsztaty biologiczne klasy 2D

rog2016m
W dniach 8, 9,10 czerwca odbyły się w Łodzi warsztaty biologiczne, w których uczestniczyła klasa 2D.
Podczas zajęć uczniowie wysłuchali wykładu botanicznego w Palmiarni, odwiedzili Arboretum w Rogowie, brali udział w zajęciach praktycznych w Centrum Edukacji, zwiedzili także łódzkie ZOO. Warsztaty zakończyły się wykładem w auli Uniwersytetu Łódzkiego, prowadzonym przez panią adiunkt Katedry Biologii Molekularnej, Biotechnologii i Genetyki Roślin, dr Anetę Gerszberg. Wykład nosił tytuł „Sekrety współczesnej biotechnologii roślin”. Warsztaty miały na celu poszerzenie wiedzy z botaniki i zoologii w ramach przygotowania do matury.
Izabela Masłowska