UWAGA MATURZYŚCI!!!

UWAGA MATURZYSCI
  W dniach 3.03 – 16.03.2021 r. w I LO zostanie przeprowadzony próbny egzamin maturalny.

Uczniowie w dniu egzaminu zobowiązani są do stawienia się w szkole najpóźniej o 8.40 z zachowaniem reżimu sanitarnego (maski/ dezynfekcja/ dystans).

Osoby piszące egzamin w Muzeum (sala 23) oraz w salach: 20 i 21 wchodzą do szkoły wejściem od strony dziedzińca (przy sali katechetycznej).

Pozostali uczniowie wchodzą do szkoły wejściem głównym.

Uczniowie zdający egzamin zdalnie otrzymają arkusze w formie plików pdf na platformie TEAMS na kanale ogólnym w grupie pod nazwą MATURA PRÓBNA.

W dniach: 3.03 (środa), 4.03 (czwartek), 5.03 (piątek) oraz 8.03 (poniedziałek) nie odbywają się regularne zajęcia klas trzecich.

Od 9.03 (wtorek) do 16.03 (wtorek) zajęcia nie odbywają się TYLKO w tych klasach, które danego dnia piszą egzamin próbny!

Dyrekcja I LO