I Liceum Ogólnokształcące
im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2024 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2024"

UCZNIOWIE KLAS MATURALNYCH ZAKOŃCZYLI ROK SZKOLNY

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 1 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 1 =
zakonczenie4start
28 kwietnia 2023 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego przez uczniów klas czwartych.
Uroczystość rozpoczęła się w auli o godz. 10.00. Po wprowadzeniu sztandaru szkoły Chór I Liceum odśpiewał Hymn Szkoły. Następnie Pan Dyrektor Henryk Michalski krótko podsumował cztery lata pobytu w szkole tegorocznych maturzystów, rozdał nagrody wyróżniającym się uczniom oraz omówił procedury maturalne. Na zakończenie akademii uczennica klasy 4cp Kinga Świstak zaśpiewała swój najnowszy utwór pt.: „Ostatnie Naście”, wzbudzając nim aplauz wśród wszystkich zebranych.

Po oficjalnym zakończeniu absolwenci rozeszli się do swoich sal, a wychowawcy rozdali im świadectwa ukończenia I-ego Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim.

Maturzystom życzymy świetnych wyników z egzaminu dojrzałości, dostania się na wymarzone studia oraz najlepszych wakacji w życiu. POWODZENIA! :)
Samorząd Uczniowski


fot. Dariusz Śmigielski
fot. Emma Michalska

Część zdjęć pochodzi ze strony: https://piotrkowtrybunalski.naszemiasto.pl
 
powrót