TŁUSTY CZWARTEK!

DSCN9411
Z okazji "Tłustego Czwartku" w Naszej Szkole odbył się konkurs jedzenia pączków na czas. W tym roku uczestniczy musieli zmierzyć się aż z trzema pączkami. Walka była bardzo wyrównana, uczniowie szli, a w zasadzie przeżuwali ;) , łeb w łeb i trzymali publiczność w napięciu aż do ostatniego kęsa.
Tegorocznym zwycięzcą okazał się Piotr Fijołek z klasy 1D (trzy pączki w 2 minuty 56 sekund!), który pozbawił tytułu dotychczasowego mistrza, Roberta Luciaka, zapewniając sobie tym samym dzień niepytania. Uczestnikom oraz publiczności dziękujemy za wspólną zabawę i życzymy smacznego.