Stypendia Prezesa Rady Ministrów rozdane

5b
14 października 2016 roku w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów miała miejsce uroczystość, podczas której najlepszym uczniom ze szkół ponadgimnazjalnych wręczono stypendia Prezesa Rady Ministrów.
Dyplomy stypendystom wręczyła Premier Beata Szydło. W gronie najlepszych znalazła się również Małgorzata Krak, uczennica klasy 3D. Nasza koleżanka jest jedną z 5 wyróżnionych osób w województwie łódzkim i 69 z całej Polski. Małgosiu!!! Serdecznie gratulujemy :)