SPOTKALIŚMY WIOSNĘ !!! WYSTAWA FOTOGRAFICZNA UCZNIÓW I LO

0zdjccietytulowe
Nareszcie przyszła na dobre! Długo wyczekiwana, trochę w tym roku niezdecydowana, ale jest i mamy nadzieję, że już się nie wycofa. Wiosna!
Dla pewności zrobiliśmy zdjęcia budzącej się przyrody. Wiosny poszukiwali wytrwale i utrwalali w ciągu ostatnich dwóch tygodni wszyscy uczniowie tegorocznych klas pierwszych. Wynikiem poszukiwań było ponad 300 zdjęć, spośród których na niniejszej wystawie prezentujemy najciekawsze i najpiękniejsze.

Wystawa została zainspirowana na lekcjach plastyki.

Zapraszamy do obejrzenia!
Robert Cieślak