ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH

slubowanie
W czwartek, 12 października w naszej szkole odbyło się ślubowanie klas pierwszych.
Po odśpiewaniu przez Chór I Liceum Hymnu Szkoły, głos zabrał Pan Dyrektor Henryk Michalski oraz kończący swoją kadencję Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego Olaf Rózga.

Uczniowie po uroczystości ślubowania i odebraniu pamiątkowych tarcz I Liceum powitali nowego Przewodniczącego SU Jakuba Magierę.

Życzymy wszystkim pierwszoklasistom przyjemnych i pełnych sukcesów lat nauki w naszej szkole.