Przełaje i Lekkoatletyka z sukcesami

foto
Zakończyła się seria zawodów lekkoatletycznych i biegów przełajowych. Rewelacyjnie spisały się nasze sztafety przełajowe zdobywając pierwsze miejsce (dziewczęta), drugie miejsce (chłopcy). W indywidualnych biegach przełajowych całe podium zajęły zawodniczki naszej szkoły!!!!!!
Zwyciężyła Angelika Drzazga IIIc, drugie miejsce zajeła Marta Winiarska Id, trzecie Małgorzata Zaczek IIIc, najlepszy wśród chłopców był Artur Patura IIIb zajmując czwarte miejsce. Odbyła się również szkolna liga lekkoatletyczna w której dziewczęta Chrobrego dla odmiany zajęły - pierwsze miejsce, a panowie czwarte:-( Wszystkim naszym zawodnikom dziękujemy i gratulujemy.
AM