PRZEDWYBORCZA DEBATA KANDYDATÓW NA PRZEWODNICZĄCEGO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

debata
W poniedziałek, 2 października w auli naszej szkoły odbyła się debata dwóch kandydatów na funkcję Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego: Michała Wartacza z klasy 2a i Jakuba Magiery z klasy 2b.
Dyskusja odbyła się w bardzo miłej atmosferze. Debatę poprowadził Przewodniczący SU Olaf Rózga. Na początku debaty kandydaci mieli czas na krótkie przedstawienie się, po czym prowadzący zadał im po kilka pytań. Później Michał i Jakub mogli zadać sobie wzajemnie po dwa pytania. Na zakończenie padły też pytania od publiczności, które zwieńczyły całe wydarzenie.

Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w wyborach samorządu Chrobrego i mamy nadzieję, że debata pomoże w dokonaniu wyboru odpowiedniego kandydata.

Wybory odbędą się w czwartek, 5 października!!!