OTRZĘSINY 2022

startm
W czwartek, 15 września, w naszej szkole odbył się finał otrzęsin.
Po dniu przebierania się przez pierwsze klasy w wylosowane przez nich tematyczne stroje, oraz dniu podlizywania się klasie 2E, powoli zbliżaliśmy się do poznania zwycięzcy naszych zmagań.

Wszystkie klasy pierwsze starały się jak najlepiej przedstawić nam - wychowawcom, jury oraz uczniom klasy 2E, wylosowane przez nich piosenki i stworzyć. Mimo zaciętej rywalizacji, nikt nie zapomniał o najważniejszym, czyli dobrej zabawie i wspólnej integracji. Po zliczeniu punktów i krótkiej naradzie wyłoniono zwycięzcę zmagań.
Wygraną klasą okazała się 1A!

Jako nagrodę uczniowie 1A otrzymali przywilej organizowania przyszłorocznych otrzęsin, cudowny puchar, smaczny tort oraz najważniejsze - sprzątanie auli! Wszystkim klasom pierwszym, ich wychowawcom oraz osobom zaangażowanym w otrzęsiny serdecznie dziękujemy, a klasie 1A gratulujemy wygranej.