MAMY NOWEGO PRZEWODNICZĄCEGO SAMORZĄDU!

p
We wtorek, 11 października 2016 roku, odbyły się w naszej szkole wybory Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego.
Komisja wyborcza w składzie: przewodniczący-Olek Rycerz oraz członkowie-Julia Dworzyńska, Małgorzata Moneta, Maria Renosik i Tomasz Janiec, przeliczyła oddane głosy i ogłosiła wyniki, które prezentujemy poniżej:

- głosów ważnych oddano-351

- Fijałkowski Adam - 210

- Fijołek Piotr - 141

Gratulujemy Adamowi i życzymy wielu znakomitych pomysłów, które będziemy razem realizowali w bieżącym roku szkolnym!!!