KIERMASZ I WRÓŻBY ANDRZEJKOWE

start
29 listopada 2019 roku odbył się w naszej szkole kiermasz andrzejkowy. Kolorowe stoiska uczniów stworzyły wesoły jarmark.
Wyborne przysmaki przygotowane przez młodzież czekały na wygłodniałych żaków i nauczycieli. Społeczność naszego liceum bardzo aktywnie i kreatywnie włączyła się w dzisiejszą imprezę. Szkolny korytarz na wysokim parterze wypełniony był gwarem i panował na nim duży ścisk. Uczniowie zaś, poza znakomitym jedzeniem, przygotowali również tradycyjne wróżby andrzejkowe, z których to chętni mogli poznać swoją przyszłość;)

Klasy, które zaprezentowały najlepsze stoiska zostaną nagrodzone tradycyjnym dniem bez pytania.

Zebrane na kiermaszu pieniądze zostaną przeznaczone na wsparcie świątecznej akcji "Szlachetna Paczka".

Dziękujemy za Wasze wsparcie!!