KIERMASZ ANDRZEJKOWY

kiermasza
2700 zł to kwota z samego kiermaszu, która w tym roku zasili konto naszej „Szlachetnej Paczki”. Uczniowie Chrobrego, po raz kolejny, zorganizowali kiermasz andrzejkowy w ramach wsparcia tej świątecznej inicjatywy. 30 listopada można było kupić różne słodkości oraz wziąć udział we wróżbach andrzejkowych.

Serdecznie dziękujemy społeczności naszego liceum i ciągle przekonujemy się, że można zawsze na Chrobrzaków liczyć.

Byliśmy na kiermaszu z samorządowym aparatem.