KIERMASZ ANDRZEJKOWY

12285967_969551986424909_299164162_n
 27 listopada 2015 roku odbył się w Naszej Szkole Kiermasz Andrzejkowy. Wzięły w nim udział wszystkie klasy pierwsze i drugie.

Dochody  ze sprzedaży przepysznych łakoci zostały przekazane na szczytny cel jakim jest akcja "Szlachetna Paczka". Wszystkim uczniom tego dnia dopisywały znakomite nastroje, które związane były z próbowaniem najróżniejszych specjałów. A poza tym bardzo słodko było nam połączyć "przyjemne, oj mniam, mniam, z pożytecznym" ;) Dziękujemy wszystkim tym, którzy swoim zaangażowaniem przyczynili się do organizacji dzisiejszego kiermaszu!!!