Kiermasz andrzejkowy i Dzień Gier Planszowych w Chrobrym!

startkiermasz
W ostatni poniedziałek w naszej szkole jak zwykle wiele się działo. Klasyczny już, coroczny kiermasz andrzejkowy zbiegł się w czasie z zupełną nowością - Dniem Gier Planszowych.
Dziękujemy Wam wszystkim za zaangażowanie. W tym roku dzięki kiermaszowi udało się zebrać na szlachetną paczkę 580zł !!!

W szczególności chcielibyśmy podziękować klasie 2d, bo to właśnie im udało się zebrać największą sumę, czyli 188zł.

W ramach tych szczególnych gratulacji i podziękowania, chcemy przyznać 2d klasowego Jokera+, którego cała klasa będzie mogła odebrać w jednym wybranym dniu do końca roku szkolnego!

Cieszymy się też, że spodobało Wam się wspólne granie w planszówki. Była to dobra okazja, aby poznać nowych ludzi i zintegrować się z nimi. Z racji dobrego odbioru tej inicjatywy, w niedalekiej przyszłości możecie spodziewać się powtórki z rozrywki!

Dzisiaj pierwszy dzień grudnia. Możecie zatem oczekiwać w najbliższym czasie kolejnych, związanych już ze świętami, działań Samorządu!
Pierwsze informacje niebawem...!