Czwórka uczniów Chrobrego w finale LXVIII Olimpiady Matematycznej

logo_duze2
W dniach 24 – 25 lutego 2017 r. odbyły się zawody II stopnia LXVIII Olimpiady Matematycznej.
Uczestnicy, jak zwykle w II etapie OM, mieli do rozwiązania 6 zadań, po 3 w każdym dniu trwania zawodów.
Treść tych zadań dostępna jest pod adresem https://om.edu.pl/sites/default/files/zadania/om/68-2-2.pdf.
Na podstawie uzyskanych w tym etapie wyników Komitet Główny Olimpiady Matematycznej ustalił listę osób zakwalifikowanych do zawodów finałowych.
Wśród finalistów LXVIII Olimpiady Matematycznej. jest 4 uczniów naszej szkoły:
Jan Kociniak, klasa 3b,
Piotr Żuber, klasa 3b,
Kamil Galewski, klasa 1b,
Natalia Kucharczuk, klasa 2b.

Gratulujemy zakwalifikowanym i życzymy każdemu z nich powodzenia w zawodach finałowych.
Finał LXVIII Olimpiady Matematycznej odbędzie się w dniach 3-4 kwietnia 2017 roku w Sielpi.
PK