CZERWCOWY GRILL CHROBREGO

startgrill202206
W piątek, 10 czerwca 2022 roku na dziedzińcu szkoły odbył się tradycyjny Grill Chrobrego.
Mimo obaw co do pogody, wszystko odbyło się zgodnie z planem, a na niebie zawitało nawet słońce. Klasy mogły wspólnie świętować zbliżający się koniec roku, odreagować od wystawiania ocen, a także wspólnie pobawić się przy muzyce. Nie obyło się bez znakomitych hitów oraz słynnej belgijki! Po raz drugi już podczas grilla zostały zorganizowane przeróżne gry i konkursy z nagrodami. Cała impreza wypadła wręcz fantastycznie!

Chciałbym podziękować Wam wszystkim, a w szczególności całemu samorządowi ILO, za pomoc w przygotowaniach oraz każdemu, kto w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji tej imprezy.

Mam nadzieję, że wszyscy dobrze się bawili.

Przewodniczący SU
Oliwier Węgrzyn