CHROBRY WŚRÓD LIDERÓW!

image3s
17 kwietnia 2016 roku w Ośrodku ZHP "Nadwarciański Gród" w Załęczu Wielkim rozpoczęła się konferencja szkoleniowa "Pełni mocy bez uzależnień i przemocy" zorganizowana przez Regionalne Centrum PolitykiSpołecznej w Łodzi.
W Wojewódzkim Zjeździe Liderów Młodzieżowych udział biorą reprezentanci szkół ponadgimnazjalnych ze wszystkich powiatów w łódzkiem, a skoro mowa o LIDERACH nie mogło zabraknąć delegacji I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim w składzie: Angelika Błaszczyk, Weronika Bocheńska, Mateusz Hajnas i Klaudia Łaszewska pod opieką Janusza Błaszczyka. Liderzy z Chrobrego do czwartku (21 kwietnia br.) będą uczestniczyć w wykładach i warsztatach prowadzonych przez wykwalifikowanych pedagogów, psychologów oraz trenerów.
CDN.
Janusz Błaszczyk