DANIEL ZE STYPENDIUM PREMIERA!!!

danielm

Daniel Baliński, uczeń klasy 2cp, został laureatem stypendium Prezesa Rady Ministrów za rok szkolny 2019/2020!!!. W związku  pandemią nagroda premiera Mateusza Morawieckiego została wręczona dopiero teraz. Stypendium otrzymuje uczeń, który jest  promowany z wyróżnieniem do kolejnej klasy, oraz uzyskuje przy tym najwyższą w danej szkole średnią. Daniel  klasę pierwszą ukończył ze średnią 5,13, a poza tym wyróżniał się sukcesami w konkursach z języka polskiego i historii. Danielowi i wszystkim uczniom Chrobrego życzymy samych sukcesów!!!