I Liceum Ogólnokształcące
im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2020"

Poprzedzający ferie zimowe tydzień uczniowie I Liceum spędzili w atmosferze społecznej aktywności.
W dniu 9 grudnia 2022 roku pożegnaliśmy wybitnego absolwenta I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim, Profesora Jerzego Kmiecińskiego.
Po dwóch tygodniach bardzo intensywnej pracy 10 grudnia 2022 zakończyliśmy szkolną akcję Szlachetna Paczka wioząc 13 paczek dla Pani Marii i 22 paczki dla Pani Anny i jej syna do magazynów w Piotrkowie Trybunalskim i w Sulejowie.
W naszej szkole 30 listopada odbył się kiermasz andrzejkowy.
10 listopada uczniowie naszej szkoły obchodzili Narodowe Święto Niepodległości
Pomimo niezbyt optymistycznych prognoz, pogoda pozwoliła nam obserwować i utrwalać przebieg rzadkiego zjawiska.
13 października 2022 roku w auli naszej szkoły odbyło się ślubowanie klas pierwszych. Po wypowiedzeniu roty przysięgi, pierwszoklasiści stali się już oficjalnie uczniami I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego.
We wtorek, 11 października w Auli naszej szkoły odbyła się debata dwóch kandydatów; Olafa Rózgi oraz Patrycji Rudzkiej; na funkcję Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego.

Kontakt

Al. Kopernika 6
97-300 Piotrków Trybunalski
tel./fax 44 732-69-90
e-mail: liceum1@liceum1.piotrkow.pl

Sobota 04 lutego 2023

Joanna, Weronika, Częstogoj

Na skróty

Galerie

Ankieta

Czy podoba Ci się strona I LO?


Zobacz wyniki