10 września 2021 w „Chrobrym” odbyło się zorganizowane przez nauczycielkę języka polskiego Panią Iwonę Drobczuk i wicedyrektora szkoły, nauczyciela języka angielskiego Pana Konrada Chęcińskiego wyjątkowe spotkanie autorskie z naszą absolwentką Agnieszką Kulbat, autorką książki pt. "Mojra. Przeklęte dzieci Inayari".
1 września 2021 roku rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2021/2022.
W roku szkolnym 2020/2021 uczniowie Chrobrego wzięli udział w wielu olimpiadach i konkursach z zakresu historii oraz wiedzy o społeczeństwie. Zaangażowanie, determinacja i ciężka praca włożona w przygotowania zaowocowały natomiast licznymi sukcesami.

Poniedziałek 20 września 2021

Klemens, Mieczysława, Irena, Faustyna, Oleg, Eustachiusz, Eustachy, Fausta, Dionizy, Miłostryj, Barbara, Perpetua, Agnieszka