I Liceum Ogólnokształcące
im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2020"

UCZNIOWIE CHROBREGO NAJLEPSI

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 5 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 5 =
start_archiwum
W dniu 30.09.2022 r. uczniowie klasy 2c i 3c wzięli udział w obchodach Dnia Archiwisty zorganizowanych przez Archiwum Państwowe w Piotrkowie Trybunalskim.
Najważniejszym punktem tej uroczystości była miejska gra dydaktyczna pt.: ” Śladami Dziennika dr. Warężaka”. Była to szalenie ciekawa lekcja historii, w której uczniowie brali aktywny udział.

I miejsce zajęła drużyna dziewcząt z klasy 2c startująca pod kryptonimem „Gaj” w składzie: Wiktoria Kucharska, Oliwia Dziubałtowska, Karolina Kowalska, Zuzanna Reczek, Wiktoria Jankowska, Nadia Sokołowska.

Po zakończeniu gry uczniowie mogli obejrzeć wystawę dotyczącą działalności konspiracyjnej ZWZ-AK w naszym regionie, a także wysłuchali wykładu na temat pracy Archiwum w czasie II wojny światowej.

Opiekunami uczniów byli: Piotr Grelowski i Janusz Błaszczyk.

Zdjęcia pobrane ze stron:
https://epiotrkow.pl
https://www.facebook.com/APwPT
Samorząd Uczniowski
powrót