start_sa
10 września 2021 w „Chrobrym” odbyło się zorganizowane przez nauczycielkę języka polskiego Panią Iwonę Drobczuk i wicedyrektora szkoły, nauczyciela języka angielskiego Pana Konrada Chęcińskiego wyjątkowe spotkanie autorskie z naszą absolwentką Agnieszką Kulbat, autorką książki pt. "Mojra. Przeklęte dzieci Inayari".
Pisarka opowiadała, jak powstawała powieść, o jej bohaterach i nowych pomysłach na kolejne historie. Mówiła również o tym, jak można wydać napisaną książkę.

"Mojra. Przeklęte dzieci Inayari” to pierwsza część serii. Jeśli lubicie fantastykę - bardzo polecamy tę powieść – ciekawa, dynamiczna akcja, barwni i nietuzinkowi bohaterowie, zaskakujące zwroty akcji. Książka wkrótce będzie w naszej szkolnej bibliotece.

I.D.