PRZEDWYBORCZA DEBATA KANDYDATÓW NA PRZEWODNICZĄCEGO SU

start_debata
We wtorek, 11 października w Auli naszej szkoły odbyła się debata dwóch kandydatów; Olafa Rózgi oraz Patrycji Rudzkiej; na funkcję Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego.
Dyskusja odbyła się w bardzo dogodnej atmosferze. Debatę poprowadził przewodniczący Oliwier Węgrzyn. Na początku kandydaci mieli czas na krótkie przedstawienie się, po czym prowadzący zadał im kilka pytań. Później Olaf i Patrycja mogli zadać sobie wzajemnie po dwa pytania. Na koniec padło też kilka pytań od publiczności, które zwieńczyły całe wydarzenie.

Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w jutrzejszych wyborach i mamy nadzieję, że debata pomoże w dokonaniu wyboru podczas oddawania swojego głosu.

Fot. Emma Michalska