KONSULTACJE W SPRAWIE STYPENDIUM PREMIERA RADY MINISTRÓW

stypendiumkon2021
W poniedziałek, 14 czerwca, Oliwier Węgrzyn razem z Julią Pąperską wzięli udział w formule online konsultacji w sprawie nowego Stypendium Premiera RP.
Spotkanie dotyczące nowych sposobów przyznawania stypendiów dla uczniów rozpoczęło się o godz. 15:00 i było okazją do porozmawiania i wymienienia opinii oraz zaproponowania nowych rozwiązań Pełnomocnikowi Rządu ds. Polityki Młodzieżowej Piotrowi Mazurkowi, oraz Justynie Orłowskiej Pełnomocnik Prezesa Rady Ministrów ds. GovTech.