INTEGRACYJNY GRILL CHROBREGO

start_grill
W czwartek, 6 października 2022 roku na dziedzińcu szkoły odbył się tradycyjny Grill Chrobrego. Miał on przede wszystkim za zadanie zjednoczyć, zbliżyć i zintegrować społeczność szkolną, szczególnie klasy pierwsze.
Klasy mogły wspólnie odreagować szkolną atmosferę, a także wspólnie pobawić się przy muzyce. Nie obyło się bez znakomitych hitów oraz słynnej belgijki! Cała impreza wypadła wręcz fantastycznie!

Chciałbym podziękować Wam wszystkim, a w szczególności całemu samorządowi ILO, za pomoc w przygotowaniach oraz każdemu, kto w jakikolwiek sposób przyczynił się do organizacji tej imprezy.

Mam nadzieję, że wszyscy dobrze się bawili.

Przewodniczący SU
Oliwier Węgrzyn