INTEGRACYJNY GRILL CHROBREGO

startgrill
W piątek, 1 października 2021 roku na dziedzińcu szkoły odbył się Grill Chrobrego. Miał on przede wszystkim za zadanie zjednoczyć, zbliżyć i zintegrować społeczność szkolną, szczególnie klasy pierwsze.
Klasy mogły wspólnie odreagować szkolną atmosferę, a także wspólnie pobawić się przy muzyce. Nie obyło się bez znakomitych hitów oraz słynnej belgijki, a także zupełnych nowości! Po raz pierwszy podczas grilla zostały zorganizowane przeróżne gry i konkursy z nagrodami. Klimat z pewnością oddała też dekoracja np. ozdobienie wszystkich okien balonami!
Cała impreza wypadła wręcz fantastycznie!

Chciałbym podziękować Wam wszystkim, a w szczególności osobom, które były zaangażowane w organizację tej imprezy:
- Natalce Cejnóg za zrobienie wspaniałych zdjęć, które oglądać możecie tutaj
--> https://photos.app.goo.gl/7v9zVqeHqeWuXmTy9

- Frankowi Brzezowskiemu, Leszkowi Kaczmarkowi, Kubie Krzywdzie, Amelii Mikusek, Julii Olejnik, Julii Ostalczyk, Oliwii Patera, Julii Pąperskiej, Patrykowi Pełce, Krzysztofowi Szczepanikowi za całą pomoc; kupowanie, ogarnianie wszystkiego itp.

- Bartoszowi Chojnackiemu, Kubie Idzikowi, Kordianowi Rytychowi, Olkowi Rytychowi za trzymanie pieczy nad grillem

- Agacie Bartczak, Basi Kotas, Natalce Woźniakowskiej za utrzymywanie świetnej atmosfery poprzez muzykę, gry i konkursy

- oraz wszystkim innym, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji tej imprezy
Mam nadzieję, że wszyscy dobrze się bawili.

Przewodniczący SU
Oliwier Węgrzyn